Rakytníková šťava s acerolou EDEN

Rakytníková šťava Eden sa vyrába z divoko rastúceho, ručne zbieraného rakytníka a zjemnená šťavou z Aceroly. Zachováva si tak plne ovocnú arómu. Rakytník a acerola sú bohatým prírodným zdrojom vitamínu C.


Samotné dve lyžice rakytníkovej šťavy Eden pokryjú potrebnú dennú dávku vitamínu C. Rakytník je vhodný ako prevencia proti infekciám, priaznivo pôsobí na zlepšenie zraku, tlmí vývoj sklerotických zmien v organizme a spomaľuje starnutie, pôsobí preventívne proti sklerotickým plátom v cievach, spomaľuje vývoj senility, priaznivo sa podieľa na znížení úmrtnosti na rakovinu a toxicitu pri chemoterapii zhubného bujnenia, je vhodný pre stabilizáciu imunitného systému.

Zloženie: Rakytníková šťava (88%), koncentrovaná šťava z Aceroly, zahusťovadlo (pektín).

Návod na prípravu: Šťavu môžete konzumovať priamo alebo riediť vodou, možno pridať do miešaných ovocných nápojov, koktailov, do ovocných dezertov, müsli alebo jogurtov.

Kalorická hodnota / energia (na 100g): 176 kJ/42 kcal. Bielkoviny: 1,0 g. Sacharidy: 3,0 g. Tuky: 2,0 g. Vláknina: <0,1 g. Popr. iné (cholesterol, vitamíny a pod): Vitamín C 180 mg (300% DDD)

Skladovanie: Po otvorení skladujte v chladničke.
Alergény: Ovocná zložka. Údaj pre diabetikov: 1BE = 400 ml.
Legislatívne zaradenie: Ovocná šťava

Objem: 500ml