Alli MAX allicin

AllicinMax je prírodný výživový doplnok stravy vyrobený z cesnaku. AllicinMax, aj keď je z cesnaku, obsahuje len alicín. Alicín je látka ktorá vzniká pri drvení cesnaku a vedcom známa už dlhé roky. Normálne je táto latka nestabilná čiže keď zjete čerstvý cesnak bežne sa Vám do tela nedostane žiaden alicín. Ale nedávno sa vedcom v Anglicku podarilo alicín stabilizovať.

Činnosť hrubého čreva úzko súvisí s činnosťou pečene a žlčníka. Pri oslabenej funkcii  týchto orgánov dochádza k poruche prirodzenej detoxikácie organizmu. Jedovaté látky sa vylučujú náhradnými vylučovacími orgánmi, napr. kožou, alebo sa ukladajú v tkanivách. Mnohé jedy sa ukladajú v tukovom tkanive. Ako ochranu pred celkovým zanesením toxínmi organizmus vytvára ďalšie tukové bunky na skladovanie jedovatých látok. Oslabenie činnosti pečene vedie k poruche metabolizmu tukov a cukrov. Výsledkom je obezita a mnohé degeneratívne ochorenia.
 
Alicín je:
    prirodzená obrana cesnaku proti škodcom
    bez zápachu a nemá vedľajšie účinky ani pri veľkom množstve
    prírodný produkt
    predáva sa v mnohých krajinách ako je USA, Kanada, Austrália a severské štáty Európy
    zabíja rôzne druhy vírusových, bakteriálnych a plesňových infekcií vrátane nádchy a chrípky.

Vedci z univerzity vo východnom Londýne ukázali, že výťažok z alicínu je schopný zabíjať obrovské množstvo tzv. "zlatého stafilokoka" MRSA. Táto nepríjemná baktéria nepretržite mení svoju štruktúru a stáva sa tak odolná voči mnohým farmaceutickým antibiotikám. Toto môže mať závažný dopad na ľudí, ktorí trpia kožnými ochoreniami ako ekzémy alebo akné. U týchto pacientov je 6 – 7 krát pravdepodobnejšie, že sa táto baktéria rozšíri.
 
Zloženie:  Geneticky nemodifikovaný maltodexín, akáciová živica, alicín, oxid titaničitý
 
Kontraindikácie:
Veľké množstvo cesnaku môže zabrániť krvným zrazeninám, čo by mohlo byť praktické pre ľudí, ktorí sa liečia antikoagulantami alebo pre tých, ktorí majú podstúpiť chirurgický zákrok na radu lekárskeho tímu pred začatím terapie s akýmkoľvek cesnakovým doplnkom, ale na rozdiel od všeobecného názoru, toto nepatrí medzi kontraindikácie. Cesnak môže tiež spôsobiť reakciu ľuďom trpiacich alergiami.
 
Odporúčané dávkovanie:
odporúčaná denná dávka - 1 kapsula denne ; možno zvýšit až na 10
odporúčaná jednorázová dávka je 1 kapsula
 
Krajina pôvodu: Velká Británia
 
Obsah: 30 vegetariánskych kapsúl