Wakame je druh jedlých morských rias, ktoré sa už stáročia pestujú v Japonsku a Kórei.

Okrem toho, že prináša jedinečnú chuť a textúru do polievok a šalátov, wakame má nízky obsah kalórií, ale vysoký obsah niektorých živín, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie. Okrem toho ponúka dlhý zoznam potenciálnych výhod, vrátane zlepšeného zdravia srdca a zvýšenej straty hmotnosti.

Manuka med je pôvodom z Nového Zélandu.
     Vyrába sa za pomoci včiel, ktoré opeľujú kvietky Leptospermum scoparium, obyčajne známy ako krík manuka.
    Manuka med a jeho antibakteriálne vlastnosti sú to, čo ho odlišuje od tradičného medu.


Je produkt, ktorý využíva ,,suché teplo“ a svojím účinkom podporujú relax a regeneráciu svalstva a organizmu.

Ocotea Esenciálny olej - Výhody A Vedľajšie Účinky
 
     Ocotea esenciálny olej má rad unikátnych vlastností, ako je napríklad zníženie hladiny cukru v krvi, čo eliminuje plesňové infekcie, rýchlejšie hojenie kože, posilnenie imunitného systému, zmiernenie stresu, chráni srdce, upokojuje zápal, optimalizuje trávenie, napomáha chudnutiu a posilňuje vlasy.Ako sa ukázalo, huba cordyceps (vedecky známy ako Cordyceps sinensis)  bol používaný v tradičnej čínskej a tibetskej medicíne od najmenej 15. storočia. Veľmi zriedkavá kombinácia húsenice a huby, ktorá sa nachádza v nadmorských výškach nad 4500 metrov (viac ako 14 000 stôp) v Himalájach, na tibetskej náhornej plošine a na iných vysokohorských miestach po celom svete.

Olej z malinových semien je luxusný, sladký a atraktívny, ktorý spája zmysly sladkých čerstvých malín v letný deň. Olej ponúka zvlhčujúce, protizápalové a antioxidačné účinky na pokožku. Navyše, olej z malinových semien ponúka množstvo výhod proti starnutiu, ktoré zlepšujú elasticitu a pružnosť pokožky, pričom zmäkčujú a vyhladzujú vrásky.