Rakytníková šťava 100% - BIO produkt


Ručne zbieraný rakytník rešetliakový je unikátne provitamínové ovocie bohaté na kombináciu desiatich vitamínov - antioxidantov, pätnástich stopových prvkov, olejov, nenasýtených mastných kyselín a biologicky aktívnych látok.

Patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C stredného pásma. Je vhodný k priamej spotrebe alebo riedené s vodou. Vhodné i do nápojov, minerálnych vôd, čaju, tvarohu, jogurtu, můslí i cukroviniek. Rakytníková šťava je znamenitý výrobok, ktorý môže posilniť vašu duševnú a telesnú výkonnosť.
 
Rakytnikova stava BIO má významné biostimulačné účinky na organizmus, výrazne podporuje imunitný systém, je veľmi vhodný pri rekonvalescencii. Podporuje tvorbu žlče a tráviacich enzýmov, stimuluje činnosť pečene a pľúc, reguluje krvný obeh. Môže pomôcť pri pľúcnych ochoreniach, žalúdočných vredoch, rôznych kožných ochoreniach vrátane akné, je schopný tlmiť bolesť, pomáha zabraňovať vypadávaniu vlasov. Rakytník je vynikajúci na očistu organizmu od toxických splodín, rozpúšťa hlieny, zlepšuje stav kĺbov pri reumatizme, vykazuje i protinádorové účinky. Používa sa pri liečbe ekzémov i hemeroidov.
 
Pestovanie a spracovanie

Pri ekologickom pestovaní nie sú používané minerálne hnojivá, herbicídy, pesticídy a ani iné chemické prostriedky.

Bez chemickej konzerváciesterilizované.


Dávkovanie: vnútorne - ráno a večer 25 ml v neriedenom stave, v riedenom stave 100 ml v koncentrácii 1:4

Skladovanie

Skladujte na tmavom mieste pri izbovej teplote do 22°C. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 10 dní, uchovávajte v chladničke.

Obsah: 250 ml čistej šťavy v sklenej fľaši