LAPACHO - Tecoma Adenophyla - prášok

(GUAYAPI TROPICAL)   

Lapacho (Tecoma Adenophilla) je známe svojimi regeneračnými a detoxikačnými účinkami na ľudský organizmus. Účinné látky sa získavajú z kôry stromu Lapacho v pralese na území Južnej Ameriky. V niektorých horských oblastiach sa tento strom dožíva úctihodného veku 600 - 700 rokov a dorastá do výšky 15 - 20 metrov. „Červené Lapacho“ sa získava odlúpavaním vnútornej vrstvy kôry , ukryté pod jeho sivou kôrou.

Juhoamerický indiáni používajú Lapacho proti vonkajším a vnútorným zápalom. Je výborným prírodným doplnkom liečby napríklad následkov alkoholizmu a drogových závislostí s preťažením orgánov: pečeň a obličky, ale i pri bežných detoxikačných kúrach u jednotlivcov bez vážnejších zdravotných problémov. Očistné kúry sa odporúčajú napríklad po chemoterapii, kedy je ľudský organizmus zaťažený množstvom agresívnych jedov a toxínov, ktoré sa usádzajú v tkanivách. V rámci očistnej kúry by sme prášok z Lapacha mali užívať 2 – 3 týždne, potom na týždeň vysadiť a znovu opakovať. V Argentíne sa Lapacho oficiálne používa ako liek proti rakovine.


Vlastnosti
 - zlepšuje okysličenie a regeneráciu krvi a lymfy, posilňuje imunitný systém
 - výborný prostriedok na prečistenie organizmu a odstránenie vyrážok a kožných problémov
 - v kombinácii s baccharis trimerou sa odporúča pri sezónnych zmenách na prečistenie organizmu
 - v spojení s acerolou posilňuje imunitný systém
 - výrazne pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam, používa sa pri kašli, bronchitíde, chronickom zápale dutín a zápale tráviaceho traktu
 - podporuje liečbu rakovinu a spomaľuje rozvoj leukémie
 - stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, normalizuje zloženie krvi
 - vďaka zmnohoznásobeniu červených krviniek zlepšuje zásobovanie buniek tela kyslíkom, posilňuje srdce a cievy
 - má výrazné čistiace účinky, zbavuje naše telo toxínov a ťažkých kovov

Zloženie: 100% Tecoma Adenophylla (Lapacho)
Hlavné komponenty: taníny, saponíny, železo, minerálne soli, kumarín, chinón (lapachol), flavonoidy
Použitie: 1 čajová lyžička prášku pred jedlom, zriediť v chladnom alebo teplom džúse, užívať 2x denne podobu 3 – 6 týždňov. Odporúča sa pri sezónnych zmenách a pri vyčerpaní organizmu.
Balenie: 50 g prášku
Bez pridania konzervačných a iných prídavných látok.
Vyrobené v Brazílii tradičnými spôsobmi z ručne zbieraných plodov, bez chemických látok pri spracovaní.
Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí.
Nepoužívať ako náhradu vyváženej diéty.
 
Výrobca: GUAYAPI TROPICAL

GuayapiZloženie produktov vyrábaných firmou GAYAPI je vždy primerané potrebám spotrebiteľa. V súčasnej dobe je ľudský organizmus fyzicky aj psychicky často preťažovaný. Firma GUAYAPI využíva z Amazonského pralesa rastliny, ktoré sú dobre známe svojimi prospešnými účinkami na zdravie človeka. Výroba potravinových doplnkov kozmetických prípravkov z amazonských rastlín, a z rastlín pestovaných na Sri Lanke. Sídlo: Paríž Úrady na kontrolu zberu: v Brazílii a na Sri Lanke. V Amazonskom pralese rastie množstvo rozličných druhov rastlín, ktoré používali indiánske kmene na liečenie rôznych chorôb, bolestí, pri mnohých zdravotných problémoch. GUAYAPI spolupracuje s indiánskym kmeňom Satere Mawe. Pri zbere a spracovaní rastlín sú používané tradičné metódy, pri výrobných procesoch sa nepoužívajú žiadne chemické látky. Amazonský prales je úžasným fytoterapeutickým laboratóriom. Nachádza sa tu množstvo rastlinných druhov, ktoré ešte neboli objavené. Možno práve medzi nimi sa nájdu také zložky, ktoré pomôžu vyliečiť mnohé choroby. Spoločnosť GUAYAPI tropical využíva liečivé účinky rastlín z tejto oblasti. Spolupracuje s indiánskymi kmeňmi, používa tradičné postupy a pomáha pri ochrane Amazonského pralesa, aby bohatstvo tohto obrovského botanického laboratória mohlo slúžiť ľudstvu čo najdlhšie. Takisto sa využívajú aj rastliny, ktoré sú zbierané na Srí lanke. Viac na www.guayapi.com