Vytlačiť
Kategória: Prezentácia produktov


Bambusové zubné kefky CURANATURA sú vyrobené s mäkkými jemnými štetinami, ktoré sú šetrné k Vašim ďasnám aj zubom.

V kefkách sú vlákna, so zaoblenými koncami, zastrihnutými do rovna. Dĺžka štetín je 11 mm a 10mm pri JUNIOR verzii. Štetinky sú uložené v 4 radoch.
Bambusové zubné kefky sú dostupné v rôznych variatnách pre malých aj veľkých.

CURANATURA HEALTH soft  
     Táto zubná kefka je vyrobená z tepelne upraveného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa všetky požiadavky, ktoré ukladá Svetové Sympózium orálnej hygieny. Štetiny sú najjemnejšie (soft) podľa SOH, s priemerom 0,15mm a hustotou 50 štetiniek na otvor. Bambusovú kefku môžeme použiť aj na čistenie veľmi citlivých zubov a ďasien. Bambusové zubné kefky sú z biologicky odbúrateľných nylonových vlákien a kefka ako je bezozvyšku kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal zubnej kefky je vyrobený z recyklovaného papiera.


CURANATURA BAMBOO
extra mäkké bambusové štetinky
    Táto zubná kefka je vyrobená z tepelne upraveného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa všetky požiadavky, ktoré ukladá Svetové Sympózium orálnej hygieny. Štetiny sú najjemnejšie (soft) podľa SOH, s priemerom 0,13mm a hustotou 80 štetiniek na otvor. Bambusovú kefku môžeme použiť aj na čistenie veľmi citlivých zubov a ďasien. Bambusové zubné kefky sú z biologicky odbúrateľných nylonových vlákien a kefka ako je bezozvyšku kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal zubnej kefky je vyrobený z recyklovaného papiera.

CURANATURA JUNIOR
extra jemné bambusové štetinky
     Táto detská zubná kefka je vyrobená z tepelne upraveného bambusu pestovaného udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa všetky požiadavky, ktoré ukladá Svetové Sympózium orálnej hygieny. Štetiny sú najjemnejšie (soft) podľa SOH, s priemerom 0,13mm a hustotou 80 štetiniek na otvor. Bambusovú kefku môžeme použiť aj na čistenie veľmi citlivých zubov a ďasien. Bambusové zubné kefky sú z biologicky odbúrateľných nylonových vlákien a kefka ako je bezozvyšku kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal zubnej kefky je vyrobený z recyklovaného papiera.CURANATURA CARBON
mäkké uhlíkové štetinky
     Táto bambusová zubná kefka používa štetinky vytvorené pomocou uhlíkového vlákna, ktoré sa vyrába špeciálnou vysokoteplotnou úpravou bambusu. Obsahuje mikročastice aktívneho uhlia, ktoré napomáha prirodzene bieliť zuby a dezinfikovať ústnu dutinu. Táto kefka je osadená mäkkými štetinkami o hrúbke 0,15mm. Pocitovo sú jemnejšie ako v kefke HEALTH v rovnakej jemnosti. Bambusová zubná kefka je vyrobená podľa požiadaviek Sympózia orálnej hygieny (SOH). Kefka je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je z recyklovaného papiera

Bambusové stojany na kefky CURANATURA
     K prírodným zubným kefkám patria aj bambusové stojany. Celobambusové stojany na bambusové kefky sú vytorené ako prírodný, funkčný a dizajnový doplnok, ktorý sa hodí do kažého prostredia. Stojany sú z čistého bambusu a balené v recyklovanom papieri. Väčší stojan pohodlne postačí pre 3-4 zubné kefky a menší je nadizajnovaný ako milý držiak pre jednu zubnú kefku.


Vatové tyčinky z bambusu CURANATURA
   Vatové bambusové tyčinky Curanatura sú vyrobené z prírodne pestovaneho bambusu a kvalitnej bavlny bez použitia chemických látok. Tento produkt je šetrný k zdraviu a taktiež aj životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný.