Fit pro život znamená zdravý(á) a štíhlý(á)

Autor:  Harvey Diamond
Vydal:  Pragma, 2003
Jazyk: v češtine
Počet strán:  266

Táto kniha neponúka žiadnu diétu, ale celoživotný spôsob stravovania, ktorý vás nijak neochudobňuje o pôžitok z dobrého jedla. Žiadne meranie porcií, počítanie kalórií, tukov, sacharidov a proteínov, ani pojedanie náhražok jedla. Naučte sa, ako jesť všetko jedlo tým najzdravším spôsobom, bez pocitu strádania. Ak sa vydáte po tejto ceste, zaznamenáte nárast energie a celkovo sa budete cítiť lepšie, ako dôsledok správneho vyživovania vášho tela. Rozumný a ohľaduplný výklad vás bude viesť krok za krokom. Táto kniha bude vašim radcom a spoločníkom na ceste za novým spôsobom stravovania a životom bez nadváhy a chatrného zdravia.> Vyskúšali ste nespočítateľné množstvo diét a napriek tomu sa vám nepodarilo trvalo schudnúť?
> Strácate orientáciu v záplave rôznych návodov na správnu výživu a zníženie váhy?
> Máte pocit, že váš marný boj s prebytočnými kilogramami vás zaviedol až na okraj priepasti a už niet kam ďalej ísť?
> Ak na niektorú z týchto otázok odpovedáte áno, verte, že v tom nie ste sami. Táto kniha vám pomôže vaše problémy vyriešiť.

  Odhaľte tajomstvo zdravia a dlhovekosti bez nadváhy.

Namiesto mätúceho výpočtu podmienok, ktoré vás len pletú a maria vašu snahu, táto kniha odhaľuje, že treba pochopiť len jediný koncept a urobiť jedinú vec. Pokiaľ chcete zhodiť nadváhu a žiť zdravo, jedzte menej mŕtveho jedla. Je to celkom jednoduché.

Autor:
Harvey Diamond
Harvey Diamon je svetovo uznávaným autorom bestselleru Fit pre život, ktorý bol na vrchole rebríčka predajnosti po celých štyridsať týždňov s viac ako dvanásť miliónov predaných výtlačkov. Jeho rady dali miliónom ľudí neoceniteľnú  informáciu a nádej žiť život plný zdravia a vitality. Tento nový prístup k stravovaniu je výsledkom viac než tridsiatich rokov, ktoré zasvätil hľadaniu skutočne zdravého životného štýlu.


Fit pro zivotObsah:

O co tady jde?
Žít nebo nežít? Vyberte si
Úvod do zásad vedoucích k úspěchu
Zásada úspěchu č. 1:
- 50 procent živého jídla - 50 procent jídla mrtvého
Zásada úspěchu č. 2:
- Jezte ovoce a vzkvétejte
Zásada úspěchu č. 3:
- Život musí být v rovnováze
Výhody a odměny
Dlouhá a prašná cesta
Podstata života
Máte nějaké otázky?
Vytvořte spojenectví
Přílohy:
- Minerály pro život
- Kam se poděl zdravý rozum?